Witam!
Kupilem dzisiaj nagrywarkę DVD firmy MSI z aukcji eBay. Wedle opisu nagrywarka miała czytac i nagrywac plyty DVD, natomiast wada bylo nieodczytywanie i nienagrywanie dyskow CD.
Dokladny opis nagrywarki jest tutaj, stad tez kupilem ta nagrywarkę.
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=9713247440
Po podłączeniu okazalo sie, ze nagrywarka nie odczytuje dysków, ani nie nagrywa. Bo wlozeniu jakiegokolwiek dysku DVD, czyta go chwile, ale bez efektów i po otwarciu w Moim Komputerze wygląda, jakby na krazku nic nie bylo. Przed nagrywaniem w ogóle nie ma gotowości napędu.
Nazwa płyty głównej ECS K7S5A
Właściwości BIOS'u
Typ BIOS'u AMI
Data BIOS'u systemowego 10/29/02
Data BIOS'u wideo 03/09/04
Zaznaczę, ze miałem ostatnio problemy z własciwym podlaczeniem dysków (ostatnio tez kupilem drugi dysk twardy), ale nie skupialbym sie na tym...
Co moze byc przyczyna moich problemow? Stara wersja biosu? A moze to problem czysto hardware'owy?
Proszę o odpowiedzi i pozdrawiam- Klawish89
Kupilem dzisiaj nagrywarkę DVD firmy MSI z aukcji eBay. Wedle opisu nagrywarka miała czytac i nagrywac plyty DVD, natomiast wada bylo nieodczytywanie i nienagrywanie dyskow CD.
Dokladny opis nagrywarki jest tutaj, stad tez kupilem ta nagrywarkę.
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=9713247440
Po podłączeniu okazalo sie, ze nagrywarka nie odczytuje dysków, ani nie nagrywa. Bo wlozeniu jakiegokolwiek dysku DVD, czyta go chwile, ale bez efektów i po otwarciu w Moim Komputerze wygląda, jakby na krazku nic nie bylo. Przed nagrywaniem w ogóle nie ma gotowości napędu.
Nazwa płyty głównej ECS K7S5A
Właściwości BIOS'u
Typ BIOS'u AMI
Data BIOS'u systemowego 10/29/02
Data BIOS'u wideo 03/09/04
Zaznaczę, ze miałem ostatnio problemy z własciwym podlaczeniem dysków (ostatnio tez kupilem drugi dysk twardy), ale nie skupialbym sie na tym...
Co moze byc przyczyna moich problemow? Stara wersja biosu? A moze to problem czysto hardware'owy?
Proszę o odpowiedzi i pozdrawiam- Klawish89