#1 2564586 25 Kwi 2006 19:20 mpiekacz mpiekacz Poziom 13 Posty: 119 Pomógł: 2 Ocena: 4 Autor tematu Post #1 2564586 25 Kwi 2006 19:20 Witam pap problem tego typu ze po instalacji win xp professional mam tło pod ikonami jak je usunać?? załanczam fotke Załączniki: bez tytułu2.JPG (10.68 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
Pomocny post #2 2564749 25 Kwi 2006 20:17 Qbuś Qbuś Poziom 38 Posty: 3516 Pomógł: 380 Ocena: 875 Pomocny post? (+2) Pomocny post Post #2 2564749 25 Kwi 2006 20:17 Prawym przyciskiem myszy w "mój komputer","właściwości","zaawansowane",w zakładce "wydajność","ustawienia","niestandardowe" wybierasz co chcesz Dodano po 1 [minuty]: zaznacz"użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu"
#3 2565114 25 Kwi 2006 21:47 paweliw paweliw Spec od komputerów Posty: 4914 Pomógł: 710 Ocena: 229 Pomocny post? (0) Post #3 2565114 25 Kwi 2006 21:47 I poczytaj jeszcze to: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic486950.html https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic276237.html