Witam
Posiadam 10- letnią bardzo dobrą wieże Sony. Wystąpił w niej mały problem z potencjometrem podgłaśniającym informuję że potencjometr ten jest cyfrowy tzn można kręcić nim do woli. Problem jest następujący podczas próby podgłośnienia na początku nie reaguje gdy nim tak krece to może o jedną kreske się podgłośni i ściszy co tu mówić po prostu nie da się podgłośnic.
Co to może być?
Pozdrawiam
Posiadam 10- letnią bardzo dobrą wieże Sony. Wystąpił w niej mały problem z potencjometrem podgłaśniającym informuję że potencjometr ten jest cyfrowy tzn można kręcić nim do woli. Problem jest następujący podczas próby podgłośnienia na początku nie reaguje gdy nim tak krece to może o jedną kreske się podgłośni i ściszy co tu mówić po prostu nie da się podgłośnic.
Co to może być?
Pozdrawiam