Witam.
Tv ja w temacie na procku TDA9351PS, jest z nim nastepujacy problem:
Nie dzialaja klawisze P+ i P- z pilota jak i lokalne przelaczaja tylko pomiedzy kanalami 2, 10, 56, 57, AV, AV-S. Klawisze numeryczne jak i wszystkie inne dzialaja ok
Nie bardzo wiem od czego zaczac ?
Pozdrawiam.
Tv ja w temacie na procku TDA9351PS, jest z nim nastepujacy problem:
Nie dzialaja klawisze P+ i P- z pilota jak i lokalne przelaczaja tylko pomiedzy kanalami 2, 10, 56, 57, AV, AV-S. Klawisze numeryczne jak i wszystkie inne dzialaja ok
Pozdrawiam.