Proszę doświadczonych Kolegów o przeanalizowanie schematu i wskazanie
gdzie szukac usterki w tym TV.Po uruchomieniu tego telewizora obraz był taki ) ( i mieścił się na zewnątrz elipsy.Okazało się że spalony był rezystor R824-1,8k.Po wymianie na nowy obraz pojawił sie na całym ekranie ale dalej jest wklęsły po bokach a rezystor się pali.Pomierzyłem napięcia na kolektorze Q805-3V,Q803-98V,Q802-133V.Proszę o jakieś sugestie.
Schemat dostępny http://www.eserviceinfo.com/equipment_mfg/Sony_2.html
gdzie szukac usterki w tym TV.Po uruchomieniu tego telewizora obraz był taki ) ( i mieścił się na zewnątrz elipsy.Okazało się że spalony był rezystor R824-1,8k.Po wymianie na nowy obraz pojawił sie na całym ekranie ale dalej jest wklęsły po bokach a rezystor się pali.Pomierzyłem napięcia na kolektorze Q805-3V,Q803-98V,Q802-133V.Proszę o jakieś sugestie.
Schemat dostępny http://www.eserviceinfo.com/equipment_mfg/Sony_2.html