Witam.
Przeszukałem już forum, pod względem podobnych pytań, i wynika z tego, że odpowiedź na moje pytanie brzmi "tak".
Napisałem jednak by się upewnić na 100%, a moje pytanie brzmi:
Czy pamięć DDR 512 / 400 będzie prawidłowo działała w płycie z max. częstotliwością pamięci 333?
Dziękuję i pozdrawiam.
Przeszukałem już forum, pod względem podobnych pytań, i wynika z tego, że odpowiedź na moje pytanie brzmi "tak".
Napisałem jednak by się upewnić na 100%, a moje pytanie brzmi:
Czy pamięć DDR 512 / 400 będzie prawidłowo działała w płycie z max. częstotliwością pamięci 333?
Dziękuję i pozdrawiam.