Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Ardo A400 wylewa wode na podłoge

07 Maj 2006 17:02 2784 12
  • Poziom 10  
    Witam moja pralka podczas właczania i pobierania wody do bębna wylewa wszystko na podłogę Po wyciagnieciu bebna wszystko jest w porzadku a po załezoeniu gumy uszczelniajacej bęben przy drzwiczkach i wszytkich rur problem nie znika. Zauwazylem ze woda ucieka przez tą gumę mimo ze drut zaciskowy na bebnie trzyma ja scisnieta. Jaka moze byc przyczyna tego ze woda jednak ucieka przez tę uszczelkę
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    A sprawdziłeś czy ta uszczelka nie jest gdzieś przecięta przez ten drut lub przetarta/przerwana w jakims innym miejscu? Ponaciągaj ją i wtedy zobaczysz. Cudów nie ma... Obserwuj dokładnie...
  • Poziom 10  
    nie znalazlem zadnych pekniec a woda leci bardzo intesywnie
  • Poziom 10  
    Błażej napisał:
    A sprawdziłeś czy ta uszczelka nie jest gdzieś przecięta przez ten drut lub przetarta/przerwana w jakims innym miejscu? Ponaciągaj ją i wtedy zobaczysz. Cudów nie ma... Obserwuj dokładnie...
    wszystko jest ok tylko ze mnie sie wydaje ze ten drut nie sciska i woda wylatuje
  • Poziom 16  
    Witam

Napisz coś więcej o usterce i w jakim sprzęcie.
  • Poziom 10  
    dancuk napisał:
    Witam

Napisz coś więcej o usterce i w jakim sprzęcie.

to jest pralka Ardo A400 a usterka dokladnie to gdy właczam pierwszy program to zaczyna odrazu wylewac duze ilosci wody. woda leci po tym betonie stabilizacyjnym a gdy go zdemontowałem to widze ze wydostaje sie spod uszczelki tej co łaczy beben z dzwiczkami a dokaldnie w miejscu stykania sie gumy z krawedzia bebna
    moze wymiana tej gumy pomoze
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    A nie leje sie gdzies z góry na beben i po nim ścieka? Powtarzam - cudów nie ma!
  • Poziom 10  
    Błażej napisał:
    A nie leje sie gdzies z góry na beben i po nim ścieka? Powtarzam - cudów nie ma!
    byc moze leje sie z szufladki na proszek musze zobaczyc
  • Specjalista AGD
    A może założyłeś fartuch z otworem na odprowadzenie wody z fartucha sprawdż tam( pod fałdą fartucha)
  • Poziom 18  
    Może leci z elektrozaworu lub pęk wąż co łączy go z szufladą
  • Poziom 31  
    A może to już zbiornik przerdzewiał?
  • Poziom 1