Witam moja pralka podczas właczania i pobierania wody do bębna wylewa wszystko na podłogę Po wyciagnieciu bebna wszystko jest w porzadku a po załezoeniu gumy uszczelniajacej bęben przy drzwiczkach i wszytkich rur problem nie znika. Zauwazylem ze woda ucieka przez tą gumę mimo ze drut zaciskowy na bebnie trzyma ja scisnieta. Jaka moze byc przyczyna tego ze woda jednak ucieka przez tę uszczelkę