logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Gdzie znaleźć sterowniki do Minoltafax 3600 dla Windows 98/XP?

Mimik2 08 Maj 2006 23:45 1469 9
REKLAMA
  • #1 2606883
    Mimik2
    Poziom 12  
    Posty: 87
    Ocena: 13
    Witam forumowiczów
    Mam dylemat z którym może Ktoś z szanownych czytających pomógł by mi się uporać.
    Posiadam urządzenie wielofunkcyjne Minoltafax 3600 i potrzebuję program instalacyjny - sterowniki do współpracy z PC-tem pod Windows 98/XP,jako drukarka
    Proszę o pomoc
  • REKLAMA
  • #3 2607741
    marek216
    Poziom 43  
    Posty: 18003
    Pomógł: 1076
    Ocena: 924
    te sterowniki nie sąoficjalnie dostepne
    trzeba ja było dokupić do urzadzenia - nie rozdawano ich

    na XP napewno ruszy na 98 miałem problemy

    w załączniku sterowniki dla XP i 98
    Załączniki:
    • minolta3600.zip (798.12 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #4 2607876
    Mimik2
    Poziom 12  
    Posty: 87
    Ocena: 13
    Czy mógłbyś opisać jak zainstalować te sterowniki, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. jestem człekiem epoki języka radzieckiego

    Jeszcze jedna sprawa Wiem że jest na to urządzenie menu ekranowe w innych językach ,czy jest także Polska wersja obsługi ?
  • REKLAMA
  • #5 2608076
    marek216
    Poziom 43  
    Posty: 18003
    Pomógł: 1076
    Ocena: 924
    jedna wersja Xp jest jako instalacja a druga jako plik ini nie pamietam która działa

    tak samo jest z 98

    w jednym przypadku niby sie zainstaluje ale nie ruszy w drugim jest OK

    tak jak pisałem na 98 nie daje gwarancji

    nie mam możliwosci teraz sprawdzić bo sprzedałem te maszynki
  • REKLAMA
  • #6 2608153
    hefid
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 15878
    Pomógł: 546
    Ocena: 6165
    Post był raportowany.
    Przeniosłem z: Drukarki, kserokopiarki i plotery
  • #7 2608620
    marek216
    Poziom 43  
    Posty: 18003
    Pomógł: 1076
    Ocena: 924
    nie ma , nie spotkałm sie również z polską instrukcja obsługi ale jak znajde to wrzuce
  • #8 2610794
    Mimik2
    Poziom 12  
    Posty: 87
    Ocena: 13
    Dzięki !!
    Chodzi jak "żyleta" :D

    Czy do skanera jest wymagany inny sterownik czy trzeba mieć dodatkowe oprogramowanie ?
  • #9 2611203
    marek216
    Poziom 43  
    Posty: 18003
    Pomógł: 1076
    Ocena: 924
    nie wiem skanerem sie nie bawiłem - ogólnie do tej maszynki nic drogą oficjalnąnie dostaniesz bo tak jak pisałem nawet za sterowniki kazali sobe płacić
  • #10 2715552
    rAv_int
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Sterowniki pasują również do MinoltaFax 3800 :) Dzięki wielkie...

    Moderowany przez jankolo:

    Temat zamykam. Jeżeli będzie potrzeba ponownego jego otwarcia, proszę o informację na PW wraz z linkiem do tematu

Podsumowanie tematu

✨ Poszukiwano sterowników do urządzenia wielofunkcyjnego Minoltafax 3600 kompatybilnych z systemami Windows 98 i XP. Oficjalne sterowniki nie są powszechnie dostępne i były sprzedawane oddzielnie wraz z urządzeniem. Na Windows XP sterowniki działają bez większych problemów, natomiast na Windows 98 mogą wystąpić trudności z instalacją i działaniem. Dostępne są dwie wersje sterowników dla obu systemów – jedna instalacyjna, druga w formie pliku ini, z różną skutecznością działania. Sterowniki te można znaleźć na stronie producenta (konicaminolta.pl), jednak nie zawsze są tam dostępne. Nie ma znanej polskiej wersji instrukcji obsługi ani menu ekranowego dla tego modelu. Sterowniki do skanera nie są dostępne lub wymagają dodatkowego oprogramowania, które nie jest łatwo dostępne oficjalnie. Sterowniki Minoltafax 3600 są również kompatybilne z modelem MinoltaFax 3800.
REKLAMA