Witam forumowiczów
Mam dylemat z którym może Ktoś z szanownych czytających pomógł by mi się uporać.
Posiadam urządzenie wielofunkcyjne Minoltafax 3600 i potrzebuję program instalacyjny - sterowniki do współpracy z PC-tem pod Windows 98/XP,jako drukarka
Proszę o pomoc
Mam dylemat z którym może Ktoś z szanownych czytających pomógł by mi się uporać.
Posiadam urządzenie wielofunkcyjne Minoltafax 3600 i potrzebuję program instalacyjny - sterowniki do współpracy z PC-tem pod Windows 98/XP,jako drukarka
Proszę o pomoc