logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Ukrywanie IP. Jak to zrobić? Oszukanie rapidshare.

maciekbak 09 Maj 2006 15:48 2520 6
REKLAMA
  • #1 2608447
    maciekbak
    Poziom 12  
    Posty: 124
    Ocena: 22
    Czy ma ktoś sposób jak ukryć Ip ( internet radjowy czyli stałe IP) żeby oszukać rapideshare lub megaupload itp.Bardzo bym prosił o sprawdzone linki i opisy programów
  • REKLAMA
  • #2 2608490
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 19691
    Pomógł: 2333
    Ocena: 845
    maciekbak napisał:
    Czy ma ktoś sposób jak ukryć Ip ( internet radjowy czyli stałe IP) żeby oszukać rapideshare lub megaupload itp.Bardzo bym prosił o sprawdzone linki i opisy programów


    Ukryć jako tako się nie da, co najwyżej można korzystać z jakiegoś serwera PROXY. Wtedy na tych stronkach będzie widziane jego IP.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #4 2609501
    Maurycy2
    Poziom 11  
    Posty: 64
    Pomógł: 2
    Ocena: 2
    10-15 sek.przed końcem pobierania kliknij na"odświerz"-- czasem działa.
    Możesz spróbować jeszcze tego:
    http://anonymouse.org/anonwww.html

    Wpisz w wyszukiwarce"rapid" na tej stronie:
    http://dbuf.com/
    dalej musisz sobie radzic sam,bo znowu zalicze żółtą kartke:D
  • #5 2616863
    monter55
    Poziom 11  
    Posty: 59
    Pomógł: 1
    Ocena: 2
    Polecam program "Steganos Security Suite" który co sekundę zmienia serwer proxy.
  • REKLAMA
  • #6 2617165
    utabj
    Poziom 11  
    Posty: 17
    mam radiowego neta z zewnętrznym ip i ten program jakoś nie działa :-/
  • #7 2617966
    Maurycy2
    Poziom 11  
    Posty: 64
    Pomógł: 2
    Ocena: 2
    Popróbuj z proxy,tak to jest ze stałym IP.W neo czasem pomaga wyłączenie i włączenie sieci i usunięcie cooki.Tu trzeba sie zarejstrować ale to wg mnie najlepsza kopalnia serwerów:
    http://www.digitalcybersoft.com/ProxyList/forum/

    do tego jakiś tester.Ale zastanawiam sie czy gra jest warta świeczki.
    Sam dużo pobieram muzy z rapida,ale niestety czekam,powodzenia.

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy metod ukrywania stałego adresu IP w sieci radiowej w celu obejścia ograniczeń serwisów takich jak Rapidshare czy Megaupload. Podkreślono, że całkowite ukrycie IP jest trudne, ale można skorzystać z serwerów proxy, które maskują oryginalny adres IP. Zalecane jest użycie programów i narzędzi do zmiany lub rotacji serwerów proxy, np. "Steganos Security Suite", który automatycznie zmienia proxy co sekundę, choć skuteczność może być ograniczona przy stałym IP radiowym. Wskazano również na możliwość ręcznego odświeżania strony przed końcem pobierania oraz korzystanie z anonimowych przeglądarek, takich jak dostępne na anonymouse.org. Podano linki do forów i baz serwerów proxy (np. digitalcybersoft.com/ProxyList/forum) oraz narzędzi do wyszukiwania i testowania proxy. Zwrócono uwagę, że przy stałym IP radiowym metody te mogą mieć ograniczoną skuteczność, a czasem jedynym rozwiązaniem jest zmiana połączenia sieciowego lub usunięcie plików cookie.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA