logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 8110 chcę zmienić soft na polski - pomożecie.

prosiak_wej 12 Maj 2006 16:21 1056 3
REKLAMA
  • #1 2618449
    prosiak_wej
    Poziom 39  
    Posty: 5273
    Pomógł: 501
    Ocena: 1459
    Witam! Chciałbym w tym telefonie (mam nówkę) zmienić soft na polski. Skąd go wziąć? Podajcie linki, albo gotowe wyśljcie na maila tach.tach(_at_)wp.pl. Z góry dzięki!
  • REKLAMA
  • #2 2618546
    wasylwek
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 3068
    Pomógł: 204
    Ocena: 87
    Wow, juz mi sie podobasz "matrixowy banan" o którym mowa to telefon serii bodaj DCT2 nie podejdziesz tego Dejan flascherem o nowych boxach zapomnij ,że Ci go ugryzą . Z tego co pamiętam z czasów kiedy ściągnięcie simlocka KOSZTOWAŁO BAJOŃSKIE SUMY tę słuchawkę trzeba podchodzić jakimś DOSowatym programem raczej po transmisji RS232 . Powiem szczerze bałbym sie ....ale to ciekawe wyzwanie .
    Oczywiście jesli to wspomniana NOKIA8110 czyli banan .
    Sorka ale nie mam nic do niego na dysku.
    pzdr
  • REKLAMA
  • #3 2619153
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23694
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Tak to jest jednozakresowa 900 etka, będzie bardzo trudno coś do niej znaleść.
    pozdr
REKLAMA