Witam! Chciałbym w tym telefonie (mam nówkę) zmienić soft na polski. Skąd go wziąć? Podajcie linki, albo gotowe wyśljcie na maila tach.tach(_at_)wp.pl. Z góry dzięki!
Wow, juz mi sie podobasz "matrixowy banan" o którym mowa to telefon serii bodaj DCT2 nie podejdziesz tego Dejan flascherem o nowych boxach zapomnij ,że Ci go ugryzą . Z tego co pamiętam z czasów kiedy ściągnięcie simlocka KOSZTOWAŁO BAJOŃSKIE SUMY tę słuchawkę trzeba podchodzić jakimś DOSowatym programem raczej po transmisji RS232 . Powiem szczerze bałbym sie ....ale to ciekawe wyzwanie .
Oczywiście jesli to wspomniana NOKIA8110 czyli banan .
Sorka ale nie mam nic do niego na dysku.
pzdr