Mam problem ze ściągnięciem bilingu rozmów przez modem. Nie moge się połączyć z centralą. Dochodzi do fizycznego połączenia obu modemów lecz po jakimś czasie wsyskakuje komunikat że nie wykryto centrali. Dodam że programem do konfiguracji centrali łączę sie bez problemu za każdym razem. Bilcentem nie daje rady a klient sie denerwuje. Prosze o wskazówki.