Czy ktos moze mi pomoc i powiedziec jak wstawic numery stron w wordzie2000, ale zeby numeracja zaczynala sie dopiero na 3 stronie (oczywiscie ta 3 strona jako strona 1)? I jak zrobic by ta numeracja miala postac -1-
Proszę zmienić , poprawić temat postu oraz sam post REGULAMIN !
Dziękuję (TONI_2003)
Rady:
- dbaj o styl swojej wypowiedzi
- nie popełniaj błędów
- nie zaniżaj poziomu elektroda.pl
Dziękujemy!
Proszę zmienić , poprawić temat postu oraz sam post REGULAMIN !
Dziękuję (TONI_2003)
Rady:
- dbaj o styl swojej wypowiedzi
- nie popełniaj błędów
- nie zaniżaj poziomu elektroda.pl
Dziękujemy!