Mam problem i zarazem pytanie, otoz moje radyjko posiada zabezpieczeniem kodem (radio forda z serii 2014 model 91FB-18K876_DA). Po trzykrotnym wbicu zlego kodu zablokowalo mi sie to radyjko.
Zna sie ktos na tym i moglby mi podac kominacje klawiszy na odblowanie go. Mam kod producenta ale nie mam kombinacji ktora pozwoli mi wbic ten oryginalny kod. moze ktos zna strony na ktorych mozna sie dowiedziec jak to zrobic.
za pomoc bede bardzo wdzieczny.
dzieki i pozdrawiam.
Zna sie ktos na tym i moglby mi podac kominacje klawiszy na odblowanie go. Mam kod producenta ale nie mam kombinacji ktora pozwoli mi wbic ten oryginalny kod. moze ktos zna strony na ktorych mozna sie dowiedziec jak to zrobic.
za pomoc bede bardzo wdzieczny.
dzieki i pozdrawiam.