Posiadam 2 motorole gp 1200 i chciałbym zeby pracowały konwencjonalnie mam zamiar kupić programator
http://www.allegro.pl/item103143043__programator_motorola_rib_jak_oryginalny_.html
z elektrody pościągałem też programy do motoroli
Ale tu pojawia sie problem
1. Jak obsługuje sie takie programy co ustawić i jak skonfiguroać
żeby nie spartaczyć
Niestety jest wiele tematów na temat programowania ale nie gp 1200
2. z tego co wiem w gp 1200 mozna ustawić 10 kanałów konwencjonalnych w 4 różnych personalizacjach ale 40 ch to troche mało
Przeczytałem ze istnieje możliwośc przefleszować na mt 2100 ale jest to trudne i mozna uszkodzić radio
ale można miec do dyspozycji 250 ch Więc gra warta świeczki
1. jak się to robi jest kilka opisów na necie nawet na elektrodzie ale w jezyku obcym , możektoś to już robił i mugłby sie podzielić dośwaidczeniami powiedzieć w jakiej kolejności co i jak
jak jest chronologia zabiegów skąd zdobyć wszystkie potrzebne programy, wsad itp.
Za pomoc z góry dziękuję Marcin
http://www.allegro.pl/item103143043__programator_motorola_rib_jak_oryginalny_.html
z elektrody pościągałem też programy do motoroli
Ale tu pojawia sie problem
1. Jak obsługuje sie takie programy co ustawić i jak skonfiguroać
żeby nie spartaczyć
Niestety jest wiele tematów na temat programowania ale nie gp 1200
2. z tego co wiem w gp 1200 mozna ustawić 10 kanałów konwencjonalnych w 4 różnych personalizacjach ale 40 ch to troche mało
Przeczytałem ze istnieje możliwośc przefleszować na mt 2100 ale jest to trudne i mozna uszkodzić radio
1. jak się to robi jest kilka opisów na necie nawet na elektrodzie ale w jezyku obcym , możektoś to już robił i mugłby sie podzielić dośwaidczeniami powiedzieć w jakiej kolejności co i jak
jak jest chronologia zabiegów skąd zdobyć wszystkie potrzebne programy, wsad itp.
Za pomoc z góry dziękuję Marcin