Magnetowid odtwarza kasety, ale obraz jest bardzo niewyraźny, poszarpany i skacze, kolor raz jest raz nie ma (kiedyś w innym magnetowidzie miąłem podobna wadę i tam wystarczyło w trybie serwisowym ustawić przełączenie głowic) Co może być przyczyna tak kiepskiego odtwarzania, przetwornica, czy moze zle przełączanie glowic - jesli tak to jak to naprawic? Dzwiek jest. Foto obrazu zamieszczam poniżej