Proszę ściągnąć
Daemon Tools:
http://www.megapliki.pl/plik-825-daemon-tools-4.03.html i go zainstalować. Po zainstalowaniu w prawym dolnym rogu pojawi się to, co w załączniku. Wtedy trzeba kliknąć na to prawym przyciskiem myszy, przejść do
"Virtual CD\DVD-ROM" i tam przejść do
"Set number of Devices" i kliknąć
"1 Drive". Wtedy w Moim Komputerze pojawi się nowy "Odtwarzacz CD". Potem trzeba znowu kliknąć w tą ikonkę w prawym dolnym rogu, wcisnąć
"Virtual CD\DVD-ROM", kliknąć na
"Device 0: No media", i tam wybrać
"Mount Image". Po wciśnięciu tej opcji wyświetli się okno, gdzie należy wybrać ten plik BIN. Po wybraniu należy przejść do Mojego komputera i tam kliknąć 2 razy lewym przyciskiem myszy na ten "nowy odtwarzacz CD". Po kliknięciu powinien pojawić się Autostart.