Czy ktoś mógłby podać namiar na FF na freie? Przypyszczam że po potraktowaniu go niewłaściwym flashem będę potrzebował też EEPROMu
Mam tylko swup do tej wersji ale nie rusza go nic innego niż FREIA :/
Mam tylko swup do tej wersji ale nie rusza go nic innego niż FREIA :/