Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Plustek S12 stłuczona szyba

Arkadiusz Rutkowski 23 Maj 2006 08:59 789 3
  • #1 23 Maj 2006 08:59
    Arkadiusz Rutkowski
    Poziom 14  

Mam skaner plustek S12 stłukła się szyba ,czy można założyć zwykłą szybę dociętą u szklarza.

0 3
  • Pomocny post
    #2 23 Maj 2006 09:36
    sani777
    Poziom 17  

można tylko musi mieć tą samą grubość.

0
  • Pomocny post
    #3 23 Maj 2006 09:38
    knmp
    Poziom 26  

Oczywiście że TAK. Zmierz wymiary oraz co b. wazne jej grubość i zamów u szklarza. Szyby w skanerach są dosyć cienkie ale moze szklarz taką zamówi. W skanerach szyby są klejone na tasmę dwustronną (do kupienia w sklepach) lub skręcane na sciski... u ciebie jest raczej tasma dwusttronna :)

pozdr KN

0
  • #4 30 Paź 2006 08:30
    Arkadiusz Rutkowski
    Poziom 14  

Udało mi się zdobyć szybę od starego skanera była trochę miejsza nie pasowala w uchwyty mocujące ale przykleiłem ją na taśmę klejącą dwustronną tak by się nie przesuwała i jest OK .Temat zakończony pozdrawiam

Dodano po 54 [sekundy]:

Udało mi się zdobyć szybę od starego skanera była trochę miejsza nie pasowala w uchwyty mocujące ale przykleiłem ją na taśmę klejącą dwustronną tak by się nie przesuwała i jest OK .Temat zakończony pozdrawiam

Dodano po 1 [minuty]:

0