logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 6101B RM-77 – gdzie znaleźć pliki flash z językiem polskim?

24 Maj 2006 10:08 1305 17
REKLAMA
  • REKLAMA
  • #2 2657942
    krys1
    Poziom 23  
    Posty: 826
    Pomógł: 28
    Ocena: 6
    na suporcie mt-box niema polaka
  • #3 2657982
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #4 2657984
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23692
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Pod ten model nie będzie polaka bo z literką "b" jest to wersja z usa, no chyba że się mylę to niech mnie ktoś poprawi ;)
    pozdr
  • REKLAMA
  • #6 2658014
    arczi114
    Poziom 28  
    Posty: 1625
    Pomógł: 27
    Ocena: 12
    -tino ,amsz racje, ale czy nie bedzie pasował od 6101... , czy to nie to samo?
  • #7 2658019
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #8 2658037
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23692
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Pewnie że bedziesz mógł wgrać pl. :)
    pozdr
  • Pomocny post
    #9 2658054
    robomax
    Poziom 16  
    Posty: 248
    Pomógł: 21
    Ocena: 3
    Odnośnie wgrywania polaków do fonów przeznaczonych na rynek USA, to kiedyś ktoś pisał na elce że do modelu 3220b z mcu v 4.54 wgrał samego ppma v 4.80 i wszystko mu działało.
    Link:

    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic349356.html
  • #10 2658067
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #11 2658081
    ixinski666
    Poziom 12  
    Posty: 70
    proponuje sos-gsm.com
  • REKLAMA
  • #12 2658102
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #13 2658385
    arti123
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 2927
    Pomógł: 377
    Ocena: 96
    chciałem ci pomóc, ale w nocy support jafa troche szalał :( zciągał do połowy i rozłączał
  • #14 2658772
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #15 2658810
    arti123
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 2927
    Pomógł: 377
    Ocena: 96
    wstrzymaj się jeszcze do wieczorka , bede w domciu to ściągne z alternatywnego serwera- juz nie jafa
  • #16 2658841
    Rambo305
    Poziom 17  
    Posty: 187
    Pomógł: 19
    Ocena: 3
    Podaj email to tobie wysle instalke pod tornado
    powinno to byc to
    rm77_mcu3.34+3.35_v1.00
  • #17 2659213
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #18 2830784
    binladenos
    Poziom 14  
    Posty: 136
    Pomógł: 4
    Ocena: 9
    chce wymienic filtry w 6101b tylko niewiem ktore filtry wyciagnać z 3220 ma ktos moze jakis schemat????

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy poszukiwania plików flash z językiem polskim dla modelu Nokia 6101B RM-77, który jest wersją przeznaczoną na rynek USA i standardowo nie posiada polskiego menu. Uczestnicy wskazują, że oryginalne pliki z polskim językiem dla tego modelu nie istnieją, ale możliwe jest przerobienie telefonu na polskie częstotliwości poprzez wymianę filtrów. Wgranie oprogramowania z modelu 6101 (bez litery "b") może powodować brak zasięgu, jednak po odpowiedniej modyfikacji filtrów można wgrać polski soft. Podkreślono, że do modeli z rynku USA często wgrywa się tylko wybrane części oprogramowania (np. PPM) z wersji europejskiej, co może działać poprawnie. Wskazano również alternatywne źródła plików flash, takie jak sos-gsm.com oraz serwery alternatywne, gdyż oryginalne linki często są niedostępne lub niestabilne. Pojawiła się także wzmianka o modelu Nokia 3220b jako przykład telefonu, do którego wgrano częściowo polski soft z powodzeniem. Na koniec pojawiło się pytanie o schemat wymiany filtrów między modelami 6101b i 3220.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA