witam, mam SE T610 który ma wyrwane zlącze baterii wraz z 4 padami , zostały tylko 2 z lewej strony ;/ czy ma ktoś opis jak to połączyć teraz?? albo solucje jakąś?? ewentualnie zdjęcie płyty bym prosiłi pokazanie gdzie są przejścia od poszczególnych pinów ...dzięki z góry