logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak naprawić wyrwane złącze baterii w Sony Ericsson T610? Schematy i zdjęcia

krzysztof.kt 29 Maj 2006 23:30 993 5
  • #1 2677620
    krzysztof.kt
    Poziom 16  
    Posty: 232
    Pomógł: 3
    Ocena: 4
    witam, mam SE T610 który ma wyrwane zlącze baterii wraz z 4 padami , zostały tylko 2 z lewej strony ;/ czy ma ktoś opis jak to połączyć teraz?? albo solucje jakąś?? ewentualnie zdjęcie płyty bym prosiłi pokazanie gdzie są przejścia od poszczególnych pinów ...dzięki z góry
  • #2 2677957
    ftb
    Poziom 35  
    Posty: 2217
    Pomógł: 315
    Ocena: 100
    o co chodzi właściwie? dajesz tytuł
    Cytat:
    zlącze ładowania w T610 jakiś schemat??
    a piszesz o
    Cytat:
    ma wyrwane zlącze baterii wraz z 4 padami , zostały tylko 2 z
    albo jedno albo drugie poza tym złacze bateri ma trzy a nie cztery pady(5pin 2x2+1)
    Napisz jaśniej o które złacze chodzi.
    ftb
  • #3 2678186
    krzysztof.kt
    Poziom 16  
    Posty: 232
    Pomógł: 3
    Ocena: 4
    chodzi o zlącze baterii, troche zaspany byłem i napisalem nie tak jakmiało byc, zlącze ma 5 pinów więc napisałem o polączeniu od każdego pinu(ale skoro faktycznie 2 z lewej i 2 z prawej piny są połączone no to lepiej dla mnie) musze mieć schemat połączeniowy tego zlącza z elementami na płycie,(przejścia)bo bez tego telefon nie wstanie..pozdro
  • Pomocny post
    #5 2679624
    ftb
    Poziom 35  
    Posty: 2217
    Pomógł: 315
    Ocena: 100
    masz to w załączniku
    Załączniki:
    • SE610_złacze bateri.rar (7.56 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #6 2681263
    krzysztof.kt
    Poziom 16  
    Posty: 232
    Pomógł: 3
    Ocena: 4
    dzieki wielkie o to wlasnie mi chodzilo pozdrawiam
REKLAMA