Witam
mam problem z monitorem Hyndai Q77G płaski
jak otworzyć obudowe , obudowa dzielona w poziomie na środku na 3 zaczepy , z przodu 2 zaślepki w kształcie kontownika przednia część wchodzi na maskownice przednią.
Jak otworzyć monitor żeby nie uszkodzić obudowy.
Proszę o wmiarę pilną pomoc.
pozdrawiam
mam problem z monitorem Hyndai Q77G płaski
jak otworzyć obudowe , obudowa dzielona w poziomie na środku na 3 zaczepy , z przodu 2 zaślepki w kształcie kontownika przednia część wchodzi na maskownice przednią.
Jak otworzyć monitor żeby nie uszkodzić obudowy.
Proszę o wmiarę pilną pomoc.
pozdrawiam