logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Szukam darmowego programu na PC do rejestratora temperatury DS1615 (Win XP)

walmi 01 Cze 2006 18:42 1432 3
REKLAMA
  • #1 2686995
    walmi
    Poziom 14  
    Posty: 84
    Pomógł: 7
    Ocena: 10
    Przymierzam się do wykonania rejestratora temperatury na układzie DS1615. Poszukuję programu do obsługi rejestratora na PC (najlepiej aby działał pod Win XP). Byłbym wdzięczny za link skąd można takowy pobrac (najlepiej darmowy).
    Pozdrawiam - Waldek
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 2687380
    walmi
    Poziom 14  
    Posty: 84
    Pomógł: 7
    Ocena: 10
    Ten wątek przeczytałem, ale nie mogę znależć (w akceptowalnej cenie) tej "pastylki" a DS1615 są na allegro, nawet niedrogo.
    Pozdrawiam - Waldek
REKLAMA