Dodam na wstępie że zrobiłem już mnustwo 51 ale ta wyjątkowo jest uparta. Telefon nie posiadał polskiego menu. Postanowiłem wgrać nowego flesha gdyż zawsze tak robiłem i było ok. Telefon miał zdjętego simlocka ale jakoś dziwnie wyświetlało się podczas sczytywania( nie jak zwykle. )Pewnie był zdejmowany jakimś starym sposobem którego nie znam. Po wprowadzeniu nowego imeia .... faid sumy kontrolne nadal tak samo. tak wyglądają okna nokia tool przy różnych oprogramowaniach. Czy idzie jakoś wgrać nowy eeprom w tym tel?? jakie są adresy początkowy i końcowy??? Mam inna mogę zgrać i wrzucić do tej tylko muszę wiedzieć jak?