Witam mam jak w tytule pisałem nokie 5210 nie czyta karty sim wiec rozebrałem ja i podniosłem ccont...A tam kicha jeden pad urwany... Moze wie ktos czy z tego by jescze cos mogło byc albo wie ktos jak tego pada "odzyskac"...
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam