Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

podłaczenie CARPOWER`a HPB602 z Kingstonem MP35

chris1976a 04 Cze 2006 19:47 1095 9
  • #1 04 Cze 2006 19:47
    chris1976a
    Poziom 9  

Jak najlepiej jest to połaczyć?
    Wzmacniacz w mostku napędzać ma suba na STX`ie 300-4-AP, radio ma sygnały wyjściowe stereo + subwoofer (teoretycznie bo nie mam jeszcze zakupinej przejściówki)
    Kable jakie można kupić z tego co się orientuję to albo RCA stereo (taniej) albo RCA stereo+subwoofer (drożej) jaką opcję i sposób połączenia wybrać??

pozdro 4 all

• #2 04 Cze 2006 23:56
    luk1980
    Poziom 22  

Kolego napisz dokładniej o co chodzi bo nikt się nie zainteresuje twoim postem.Z tego co ja zrozumiałem to nie wiesz jak podłączyć radio ze wzmacniaczem .Piszesz że masz wyjście z radia Kanał Lewy i kanał prawy+3 wyjście dodatkowe na subwoofer.Jeżeli masz zamiar napędzać sam sub to będzie ci potrzebny tylko jeden interkonekt i podłanczasz go do wyjścia dodatkowego na subwoofer w radiu, a we wzmacniaczu musisz mieć prześciówke który rozdziela sygnał i tą przejściówke podłączasz do kanału prawy i lewy we wzmacniaczu ,a drógą strone podłanczasz do tego interconektora .Nie zapomni przełączyć przełącznika w pozycje mono we wzmacniaczu i prawidłowym podłączeniu mostka w zaciskacz głośnikowych najlepiej poczytaj instrukcje :-)

• #3 05 Cze 2006 07:48
    chris1976a
    Poziom 9  

dzięki, chodzi o to , że są kable rca z wyjściami stereo i kable (droższe) z wyjsciami stereo+sub. Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie dla mnie to kabel z rca tylko dla suba ale takiego nie widziałem:(

pozdro 4 all

• #5 05 Cze 2006 13:19
    chris1976a
    Poziom 9  

no i sie nie zrozumieliśmy :cry: chodzi o kabel który wpinam do kostki iso w radiu blaupunkt, nie znalazłem kostka ISO-1xrca, są ISo-2xrca (2 kanały) lub ISO-3xrca (2 kanały+woofer) a ja potrzbuje tylko ISO-1xrca (subwoofer)

pozdro 4 all

• #7 05 Cze 2006 23:07
    krystiankrywald
    Poziom 15  

możesz tez dać Komuś radio Kto sie zna na rzeczy żeby CI wyprowadził końcowki z przedwzmacniacza :-)

• #8 06 Cze 2006 07:48
    chris1976a
    Poziom 9  

albo namotałem albo nikt mnie nie rozumie:cry: sprawę upraszczam:

1. mam 5 wyjść RCA
    - LP
    - LT
    - PP
    - PT
    - SUBWOOFER
    2. wzmacniacz ma 2 wejścia RCA (dwukanałówka) ale bądzie w mostku napędzać suba.

Jak najlepiej to połaczyć?

pozdro 4 all

• Pomocny post
    #9 06 Cze 2006 08:14
    luk1980
    Poziom 22  

to podłanczasz jeden chincz tam gdzie pisze subwoofer i prowadzisz ten kabel do wzmacniacza na koncu musisz kupić tą przejściówke co podałem kilka postów wyzej

• #10 06 Cze 2006 10:32
    chris1976a
    Poziom 9  

i to jest konkret :)

pozdro 4 all

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME