(proszę też o przysłanie schematu lub instrukcji serwisowej,ewentualnie info gdzie w internecie mogę je znaleźć)
> Po włączeniu odtwarzania nagranej na tym magnetowidzie kasety słychać dźwięk tylko przez ok.1 minutę, w tym czasie wolno słabnie głośność aż do niewielkiego szumu.
> Czyli podejrzewam,że coś jest nie tak z nagrywaniem.
> A czy to,że zasilacz magnetowidu jakby trochę więcej się grzeje(trafo i
> radiator są tak gorące, że po wył. nie daje się ich dotknąć),a na jego
> płytce w okolicy diod mostka prostowniczych i kondensatora płytka jest
> zbrązowiała ma tu coś do rzeczy?
> Jak w ogóle wyjąć z magnetowidu obudowy ten zasilacz,aby nie wyłamać jego plastikowej
> obudowy?
> Proszę o pomoc.
> Pozdrawiam
> trygon(_at_)o2.pl [Lublin]
> Po włączeniu odtwarzania nagranej na tym magnetowidzie kasety słychać dźwięk tylko przez ok.1 minutę, w tym czasie wolno słabnie głośność aż do niewielkiego szumu.
> Czyli podejrzewam,że coś jest nie tak z nagrywaniem.
> A czy to,że zasilacz magnetowidu jakby trochę więcej się grzeje(trafo i
> radiator są tak gorące, że po wył. nie daje się ich dotknąć),a na jego
> płytce w okolicy diod mostka prostowniczych i kondensatora płytka jest
> zbrązowiała ma tu coś do rzeczy?
> Jak w ogóle wyjąć z magnetowidu obudowy ten zasilacz,aby nie wyłamać jego plastikowej
> obudowy?
> Proszę o pomoc.
> Pozdrawiam
> trygon(_at_)o2.pl [Lublin]