czy jakaś firma zrobi sterownik obrotów do silnika prądu stałego 3kW i zasilany 24v i za ile?
pozdrawiam
pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamKwacho napisał:A może dałoby rade zrobić PWM + dużo mosfetów?