Przerwal mi sie kable sgnalowy, ale niestety gdzies zapodziala mi sie wtyczka, i chce wymienic caly kabel sygnalowy na nowy, niestety niemam pojecia jak to podlaczyc, jaki kabelek do czego. Jakby ktos wiedzial to prosze o pomoc.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam
tmka22 napisał:Jest dokladnie jak mowiles, grube żyly maja oplot ekran