czesc, mam pytanie, mam program do przerabiania i kurcze ucina mi filkik w polowie, macie moze jakies program do przerabiania ktory nie ucina nic i polepsza rozdzielczosc?? przerobionego filmiku??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam