uaktywniłem sobie netmonitra w mojej komie tylko nic nie umiem zrobić
nie mam pojęcia jakie testy są pod jaką liczbą. opis dla dct3 nic nie daje. może wie ktoś czy można gdzieś to znaleźć?
nie mam pojęcia jakie testy są pod jaką liczbą. opis dla dct3 nic nie daje. może wie ktoś czy można gdzieś to znaleźć?