Witam,
Czy jest jakiś sposób na odchudzenie Windows 98 albo XP do kilku(?) megabajtów? Szukałem na Google i widziałem programy typu 98lite albo nLite. Chciałbym zrobić coś typu komputerek z takim Windows do np. filmów, internetu, ale tak, żeby działało to z karty pamięci. Nie bardzo wiem jak to zrobić (jeśli chodzi o oprogramowanie) tamtymi programami. A może są jakieś inne?
Czy jest jakiś sposób na odchudzenie Windows 98 albo XP do kilku(?) megabajtów? Szukałem na Google i widziałem programy typu 98lite albo nLite. Chciałbym zrobić coś typu komputerek z takim Windows do np. filmów, internetu, ale tak, żeby działało to z karty pamięci. Nie bardzo wiem jak to zrobić (jeśli chodzi o oprogramowanie) tamtymi programami. A może są jakieś inne?