logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy Kingston 512MB DDR SODIMM KTD-INSP8200/512 pasuje do ASUS A6U 104?

gieno1 18 Cze 2006 17:58 1852 4
REKLAMA
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 2740924
    beatacc
    Poziom 22  
    Posty: 631
    Pomógł: 26
    Ocena: 2
    Według konfiguratora pamięci Kingston, do tego modelu bedą pasować następujące pamięci:
    • KVR333X64SC25/128 128MB 333MHz DDR Non-ECC CL2.5 SODIMM
    • KVR333X64SC25/256 256MB 333MHz DDR Non-ECC CL2.5 SODIMM
    • KVR333X64SC25/512 512MB 333MHz DDR Non-ECC CL2.5 SODIMM
    • KVR333X64SC25/1G 1GB 333MHz DDR Non-ECC CL2.5 SODIMM ;)




    Serdeczne pozdrówki - Beata
  • REKLAMA
  • #3 2745129
    gieno1
    Poziom 13  
    Posty: 283
    Ocena: 24
    Dziękuję za poradę, jednak proszę o jednoznaczną odpowiedz

    Czy tem model pamięci (Kingston 512MB DDR SODIMM KTD-INSP8200/512) mogę zastosować w ASUS 6U - B104 ?
    Czy będzie działać prawidłowo?

    Dziękuję...........[/b]
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 2745582
    beatacc
    Poziom 22  
    Posty: 631
    Pomógł: 26
    Ocena: 2
    W poprzedniej swojej wypowiedzi podałam oznaczenia pamięci (tzw. part numbery), które według samej firmy Kingston z całą pewnościa będą działać z tym laptopem.
    Skoro w konfiguratorze nie padł symbol tej pamięci, o której wspominasz, to istnieje prawdopodobieństwo, że nie będzie działać poprawnie.
    Ale zawsze możesz sprawdzić :D

    PS. Sprawdzę jeszcze oznaczenie pamięci tej, którą podałeś, ponieważ według mnie jest dziwne jak na Kingstona.



    Życzę wspaniałego dnia - Beata

    Dodano po 8 [minuty]:

    Pamięć Kingston 512MB DDR SODIMM KTD-INSP8200/512 jest to pamięć dedykowana do laptopów firmy Dell. Szczególnie do: Dell Inspiron 2650/2650C; Dell Inspiron 4150; Dell Inspiron 8200; Dell Latitude C640; Dell Latitude C840; Dell Precision Workstation M50 Notebook; Dell SmartStep 200N/250N. Tak to wygląda z narzędzi oferowanych przez producenta. Natomiast postąpisz jak będziesz chciał. ;)
REKLAMA