Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

3100 i simlock na wszystkie sieci, help!!!

22 Cze 2006 00:16 1496 11
  • Poziom 13  
    witam, mam nokie 3100 od noswosci byla w idei, nagle cos jej odwalila i pokazuje "na telefon nalozono ograniczenia" zadna karta nie chce wejsc oraz zaden kod nie chce usunac smoka, moze ktos wie co zrobic, zeby tel dzialal? z gory wielkie dzieki:)
  • Poziom 12  
    telefon kradziony prawdopodobnie
  • Poziom 21  
    Masz zablokowany aparat po numerze IMEI. Więc jeśli mówisz prawde że masz go od nowości to zapewne masz też na niego dokumenty. A jeśli masz dokumenty to w salonie Orange sobie wszystko zalatwisz. Udaj się więc z aparatem, karta gwarancyjną, paragonem i ewentualnie umową jaką zawierałeś i wyjaśnij sobie wszystko w salonie.
  • Poziom 15  
    Ja bym sprawdził IMEI. Prawdopodobnie są same zera lub znaki zapytania.
    Przy telefonie zablokowanym przez operatora jest komunikat: rejestracja karty sim nieudana.
  • Poziom 13  
    przy imei wyskoczyly same znaki zapytania...
  • Poziom 15  
    to jak masz gwarancję to będize dobrze, jak nie, to trochę czeka cię wydatek
  • Poziom 21  
    Tak więc wysypał ci sie IMEI. Bez sprzetu nic nie zrobisz.

Poczytaj sobie na elektrodzie na ten temat. Wpisz w wyszukiwarke " IMEI ???????? "

Znajdziesz sporo tematów.
  • Poziom 13  
    a jeszcze jedno pytanie: ile kosztuje wymiana UEM'a?
  • Poziom 25  
    jeżeli masz np. ufs-a i instalkę sarasa chociazby 2.0 to jezeli uem nie jest walnięty można te pytajniki zlikwidować bez problemu wystarczy się przyjżeć katalogowi "products" tzn. jego zawartości i wyciągnąć odpowiednie wnioski po czym spróbować je zastosować

regards fantomas
  • Poziom 13  
    a jezeli nie mam?
  • Poziom 13  
    ok, temat zamykam