Pytanie zawarte w temacie. Jednocześnie chciałem zapytać jaki ew. zamiennik można zastosować w miejsce tego tranzystorka.
Nadmienię, że wspomniany pracuje w końcówce mocy.
Za (p)odpowiedzi dziękuję.
Nadmienię, że wspomniany pracuje w końcówce mocy.
Za (p)odpowiedzi dziękuję.