Witam! Problem jest następujący. Posiadam Windowsa XP, który po włączeniu komputera i po uruchomieniu się ładowania systemu operacyjnego dochodzi do momentu, w którym pojawia się ikonka użytkownika, którą trzeba kliknąć, żeby załadować w pełni system.
Czy znacie sposób, żeby tak skonfigurować system, żeby Windows ładował się do końca, bez konieczności klikania w nazwę użytkownika? Wiem, że jest to możliwe, bo pracowałem na komputerze tak skonfigurowanym...
Z góry dziękuję za radę.
P.S. Problem być może wydaje się błahy, ale jednak jego rozwiązanie ułatwia życie i ogranicza konieczność zbędnej ingerencji użytkownika w pracę komputera.
Czy znacie sposób, żeby tak skonfigurować system, żeby Windows ładował się do końca, bez konieczności klikania w nazwę użytkownika? Wiem, że jest to możliwe, bo pracowałem na komputerze tak skonfigurowanym...
Z góry dziękuję za radę.
P.S. Problem być może wydaje się błahy, ale jednak jego rozwiązanie ułatwia życie i ogranicza konieczność zbędnej ingerencji użytkownika w pracę komputera.