logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Windows XP – automatyczne logowanie bez ekranu wyboru użytkownika po starcie

zbigmach 24 Cze 2006 20:25 1409 3
REKLAMA
  • #1 2760609
    zbigmach
    Poziom 11  
    Posty: 20
    Ocena: 8
    Witam! Problem jest następujący. Posiadam Windowsa XP, który po włączeniu komputera i po uruchomieniu się ładowania systemu operacyjnego dochodzi do momentu, w którym pojawia się ikonka użytkownika, którą trzeba kliknąć, żeby załadować w pełni system.
    Czy znacie sposób, żeby tak skonfigurować system, żeby Windows ładował się do końca, bez konieczności klikania w nazwę użytkownika? Wiem, że jest to możliwe, bo pracowałem na komputerze tak skonfigurowanym...
    Z góry dziękuję za radę.
    P.S. Problem być może wydaje się błahy, ale jednak jego rozwiązanie ułatwia życie i ogranicza konieczność zbędnej ingerencji użytkownika w pracę komputera.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 2760631
    smokie2
    Poziom 13  
    Posty: 85
    Pomógł: 5
    Ocena: 4
    witam
    po pierwsze google nie gryza
    po drugie w wierszu polecen wpisac "control userpasswords2" i w zakladce uzytkownicy odznaczamy "Aby uzywac tego komputera ...." i zatwierdzic "OK"

    pozdrawiam
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 2760642
    _666_
    Poziom 29  
    Posty: 1186
    Pomógł: 103
    Ocena: 9
    Witam

    Menu Uruchom:control userpasswords2 i odzanacz "ptaszka" zeby nie trzeba bylo wpisywac hasla.Zrestartuj kompa

    Jakiego konta Uzywasz?Administratora?

    Pozdro
  • #4 2760704
    zbigmach
    Poziom 11  
    Posty: 20
    Ocena: 8
    Dzięki za pomoc ! :)
REKLAMA