Czyli tak:
Mam problem z wyjsciem TV w karcie GeForce 5200. Wszystko dziala ok, ale jest jakis dziwny problem z wyswietlaniem koloru białego, mianowicie czasem pojawiaja sie na nim (bialym kolorze) dziwne jaskrawe kreski. Problem minimalnie redukuje zwiekrzenie filtru migotania w ustawieniach nview. Co o tym sądzicie, moze ktos mial taki problem?
Mam problem z wyjsciem TV w karcie GeForce 5200. Wszystko dziala ok, ale jest jakis dziwny problem z wyswietlaniem koloru białego, mianowicie czasem pojawiaja sie na nim (bialym kolorze) dziwne jaskrawe kreski. Problem minimalnie redukuje zwiekrzenie filtru migotania w ustawieniach nview. Co o tym sądzicie, moze ktos mial taki problem?