Witam
monitor już wielokrotnie przerabiany na forum jednak mam chyba nieco inny przypadek. Mianowicie wszystko startuje tylko nie ma obrazu. Napięcie żarzenia jest, lampa świeci, napięcie G2 jest G1 - ok 150V i ktoś mi mówił że tam ma być ujemne..... Po podkręceniu pokrętłem na trafopowielaczu - tym najbliżej płyty - jest bardzo jasny obraz + linie powrotów. Proszę o pomoc
Wydaje mi się że uszkodzenie będzie na PK ale nie jestem do końca przekonany. Znalazłem na PK jeden zimny lut ale po poprawce dalej to samo.
monitor już wielokrotnie przerabiany na forum jednak mam chyba nieco inny przypadek. Mianowicie wszystko startuje tylko nie ma obrazu. Napięcie żarzenia jest, lampa świeci, napięcie G2 jest G1 - ok 150V i ktoś mi mówił że tam ma być ujemne..... Po podkręceniu pokrętłem na trafopowielaczu - tym najbliżej płyty - jest bardzo jasny obraz + linie powrotów. Proszę o pomoc