Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Popsuty Polar SL346X. 安ieci kontrolka, ale pralka nie pierze.

tomciu4 28 Jun 2006 18:40 3337 7
    tomciu4
    Level 11  
    Siema.

Mam problem chodzi tutaj o plalke Plar SL346X . Po za陰czeniu (ustawilem program proszek itd.) 鈍ieci sie kontrolka ale nie widac nic po mo瞠 przypominac pranie tzn. pralka nic nie robi. Podejrzewam programator bo wszystkie kanaliki juz sprawdzilem niby ok. Ta pralka nie jest juz obecnie produkowana i nie moglem znalezc do niej cz窷ci :cry: silmik jest ok chociaz mam podejrzenia co do styk闚 ale sprawdze dziesiaj . Prosze o sugestie podpowiedzi je瞠li ktos mia kontakt z t maszyn. Z g鏎y dzi瘯i za pomoc.
    staszekf
    Level 33  
    Do sprawdzenia blokada drzwi.
    tomciu4
    Level 11  
    no w豉郾ie tez tak sie zastanawiam nad tym a przy okazji rozbierania programatora zobaczy貫m jeden przepalony kabelek zlutowa貫m i nic sprawdze to z tymi drzwiczkami :D dziex za pomoc napisze pp騧niej czy pomog這

Pozdro.

Dodano po 1 [godziny] 52 [minuty]:

Z t pralk to nie za ciekawi. Ten wy陰cznik chyba rzeczywi軼ie jest zepsuty ale tam wog鏊e nie idzie si dosta. Nawet nie widzia貫m tam 瘸dnej elektroniki.Popr鏏uje jeszcze p騧biej z w豉czon pralk 鈔ubokr皻em nastawi troch ten zatrzask , jak sie nie w陰czy to zepsuty Konieczne b璠zie 軼i庵anie b瑿na?? :|

Pozdro.

Moderated By skryn:

Przenios貫m z AGD.

KrzychoMiki
    Level 21  
    Kolego zawo豉j jakiego fachowca bo tak b璠zie i lepiej i taniej.
    tomciu4
    Level 11  
    hehe co do fachowca to mi sie nie op豉ca jak sam nie zrobieto pralka dowywalenia a przy okazji sie troche poucze my郵e 瞠 popsuty jest albo programator albo blokada drzwi aha i jeszcze co kto wie do czego jest takie okr庵貫 urz康zenie z w篹ykiem powietrznym i dwoma pomara鎍zowymi czarnym zielonym i bialym kablem to chyba firma elbi w pralce polar SL346X
    Jack14
    Level 37  
    Hydrostat zostaw w spokoju raczej na pewno do wymiany blokada zamka.
    Topolski Miros豉w
    Moderator of Electrical engineering
    tomciu4 wrote:
    hehe co do fachowca to mi sie nie op豉ca jak sam nie zrobieto pralka dowywalenia a przy okazji sie troche poucze my郵e 瞠 popsuty jest albo programator albo blokada drzwi aha i jeszcze co kto wie do czego jest takie okr庵貫 urz康zenie z w篹ykiem powietrznym i dwoma pomara鎍zowymi czarnym zielonym i bialym kablem to chyba firma elbi w pralce polar SL346X

Dziwny z Ciebie facet:nie op豉ca Ci si wezwa fachowca,a chcesz zniszczy pralke i kupi now?Gdzie sens i logika?
    Gdyby naprawd chcia j naprawi u篡豚y funkcji :arrow: szukaj
    Wybacz,ale po Twoich wypowiedziach popieram post kolKrzychoMiki,szkoda tej pralki.
    tomciu4
    Level 11  
    heh chlopie ina i tak pojdzie do wywalenia jak sie okaze ze to programatorr a jak to nie programator to sam to zrobie:D:D:D