Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LICZNIK A6/C4 z 1997 JAKA PAMIĘĆ?

29 Cze 2006 23:21 1845 9
  • Poziom 15  
    Witam !
    Mam licznik z Audi A6/C4 z 1997 napisane na nim VDO. Stoi tam pamięć C46 i chyba na końcu NM czyli C46NM cos takiego teraz nie pamiętam. Czy to jest to samo co 93C46? i czy ma ktos może wsad do takiej pamięci.
    Dziękuję
  • Poziom 28  
    tak to jest to samo,a wsad to dopiero jak podasz dokładne oznaczenie licznika
  • Poziom 10  
    jeżeli masz VDO to pod wyświetlaczem kilometrów znajduje się smd C46 , mozesz zrzucić całą pamięć programatorem i po korekcji stanu licznika ( bo o to ci zapewne chodzi ) i zapisać go do 93 C 46 będzie chodził . a tak to co wy robicie że zawsze potrzebujecie te wsady , psujecie tylko te liczniki , nauczcie się a potem coś pozytywnego róbcie !!!
  • Poziom 15  
    Ok Zgadzam sie żeby nauczyć się samemu i nie prosić o wsad pamięci ale ten licznik poprostu dostałem juz popsuty bo ktos znajomemu chciał to zrobić i jest lipa. No więc dlatego sie pytałem czy ktoś ma moze wsad do pamięci z góry dziekuję. Pzdr!!!
  • Poziom 15  
    NUMER LICZNIK VDO 110.008/664/006
    4A1 919 033 GL
    Tak było napisane na kartce na liczniku. Stoi tam jeszcze układ taki pajączek MB 88636B
    Więc proszę o ten wsad jakby mógł być to odrazu z przebiegiem 180000km bo taki był tylko zanjomy chciał sobie zrobić 120000 i zakare bedzie miał taki jaki był bo nie wolno zmieniać stanów licznika i wprowadzać ludzi przy kupnie w błąd.
  • Poziom 15  
    Dziękuję bardzo wszystkim! a szczególnie Tobie MARYCA !!!!
    Pozdrawiam!!!
  • Poziom 11  
    witam
    tez szukam wsadu do a6 tylko ze 110.008/750/001
    4A1 919 033 HA

JAKBY KTOS MIAL BYLBYM NIEZMIERNIE WDZIECZNY
  • Poziom 21  
    włącze się do tematu wsadów licznika
    gość kupił golfa z 98r-z przebiegiem 40000 jak udowodnić mu że go naciągneli?
  • Poziom 15  
    Dlaczego coś udowadniać ??? jeżeli jest tylko 40 000 km. taki przebieg w grupie VW jest bardzo poprawny a znający się na licznikach wiedzą w czym rzecz :D :D