Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radioodtwarzacz CD/MP3 JVC KD-G722

s0nar 03 Jul 2006 12:37 1772 12
    s0nar
    Level 1  
    Czy ktoś posiada już taki model i mógłby się podzielić wrażeniami?
    crazy_88
    Level 42  
    zamiast jvc kup cos innego jesli masz zamiar kupic te radio popatrz np na pioneera lub clariona
    dave_19
    Level 23  
    witam. ja sluchalem modelu nizszego kd-g 612. dla mnie bardzo fajne radio. poreczny maly pilot, dobry dzwiek, niezle ustawienia. ogolne wrazenia bardzo pozytywne.
    teczix
    Level 12  
    Miałęm jvc 612 i co do ustwnien to tam ich prawie nie ma. Teraz mam Alpine 9812 i tu sa ustawenia. JVC dobrze radzilo sobie z mp3 ale z audio juz troche gorzej(czasem przerywało). ALe radio jak z taka cene jest dobre.
    Skator
    Level 18  
    teczix ale to przeciez prawie 2 razy tansze radio od alpiny... nie mozna az tyle wymagac
    teczix
    Level 12  
    No ale mowie ze ma na pewno mniej opcji(612) niz np jaki pionek a juz nie mowie o clarionie w porównywalnych cenach
    Skator
    Level 18  
    hm nie wiem czy czytales manuala do radia ale to radio ma sporo opcji zreszta na dniach bede je mial u siebie...
    teczix
    Level 12  
    Ja mówie o 612 a nie o 722.
    teczix
    Level 12  
    To sie mylisz, wogole nie da sie ustawic niskich/srednich/wysokich tonów jedynie bass,treble,suba,loud on/off i chyba tyle moze cos ominołem ale zapewniam CIe ze pionki maja wiecej configu.
    dave_19
    Level 23  
    jak sie nie umie to sie nie da. :) ale powaznie radio jest dobre jak za taka kase. mimo ze jest w carismie u kolegi (twarde zawieszenie) nic nie przerywa podczas jazdy.
    Skator
    Level 18  
    teczix sam zaprzeczasz sobie piszac :)

"nie da sie ustawic niskich/srednich/wysokich tonów jedynie bas,treble,suba,loud on/off"

pzd. na dniach radio mam u siebie