Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MDA Vario zdjęcię simlock-a Ery

09 Jul 2006 15:15 20677 34
  • Level 15  
    mam telefon MDA Vario kupiony w Erze, ale chciałbym w nim zdjąć sim_locka, wie ktoś może za pomocą jakiego progamu lub kodu można się pozbyć tej blokady
  • Level 11  
    siema s ciagniołem ten peorogram lokiwiz0.3b i zapusciałem ... prawie 3 godzini działa i trwa jakaś Inicializacja o co z tym chodzi ??
  • Level 11  
    Dobra już wszystko działa :) Dzieki za pomoc :)
  • Level 27  
    czy żeby zdjąć simlocka trzeba mieś jakiś specjalny kabel?
  • Level 16  
    nie, zwykly usb, ktorym mozesz polaczyc fona z activesynciem.
  • Level 27  
    ok dzięki a w jakiej cenie jest ten kabelek?
  • Level 16  
    no nie wiem ... z 5 zł ??
  • Level 11  
    kabel do MDA Vart=io kosztuje 40- zla
  • Level 11  
    Witam wszystkich mam taki mały problem z konfiguracją neta w moim MDA. Jak wszyscy wiedzą jest on wypozażony w kartę Wi_Fi (WLAN) 801,11 g ..., a ja odbieram interenet drogą radiową na komputer. Czy jest możliwość skonfigurowania też w moim MDA takiego internetu ??

Mam dostęp do jakiegos klucza sieciowego ale za każdym razem kiedy go wpisuje moje MDA nie chce się łoczyć i przerywa połączenie ... ??

Czy moze mam próbowac łaczyć się z netem tylko w domu za pomocą Acces Pointa ??

Jak co to dajcie znać ...
  • Level 17  
    Zależy od Twojego providera... Poprostu czy dopisze MAC-adres palma do swojego AP
  • Level 20  
    witam. użyłem do zdjęcia blokady programu lokiwiz. Wybralem opcję: CID unlock. wszystko poszło niby tak jak opisywano to na pewnym forum. ale tel. jak miał blokade tak ma..

:|

próbowałem też lokiwiz 3.. i też lipa.. :|

help.

moze orientujecie sie jaka jest cena zdjecia takiego simlock w polsce?
  • Level 11  
    Witam,
    W swoim XDA IIs, ściągnąłem simlocka za pomocą "xdadev all in one unlock".
    :D
    Bardzo prosta aplikacja, która działa następująco:
    -kopiujesz ją do swojego telefonu i odpalasz,
    -diagnostyczne dane zapiszą się w pliku \xdadev_all_unlock.log,
    -jeśli nastąpi error, spróbuj zrestartować telefon,
    -jeśli z jakiegoś powodu telefon się zablokuje to prawdopodobny kod odblokowania będzie '00000000',

Oto lista telefonów z którymi powinien także działać:

-Himalaya O2 Xda II / QTEK 2020 / SPV M1000/ Dopod 696
    -Blue Angel O2 Xda IIs / O2 Xda III / Dopod 700 / PDA2k / MDA III / SPV M2000 / Qtek 9090 / SX66
    -Alpine O2 Xda IIi / Dopod 699 / i-Mate PDA2 / Qtek 2020i ,
    -Magician O2 Xda Mini / MDA-compact / Dopod 818 / I-mate JAM / QTEK S100 / SPV M500

Nie działa natomiast z telefonami tj::cry:
    -Wallaby O2 Xda / Qtek 1010 / Qtek 1020 / Siemens SX56 / T-Mobile MDA/ Dopod 686
    oraz smartphones, harrier, cdma

Więcej informacji na http://xda-developers.com/
  • Level 15  
    mam XDA IIs PH20B do zdjecia simlocka
    ciekawe czy zadziala ten programik
    dam znac jutro

Pozdr
  • Level 1  
    dzięki za ten programik!!!

kupiłem XDA IIs w angli z sieci "o2" programik bez problemu sie uporał z simem bez żadnego blędu.

pozdr.
  • Level 1  
    mam prosbe...
    opisycie mi krok po kroku jak zdjac smilocka z mda vario - jest w sieci era...
    z gory dzieki za odpowiedz
  • Level 11  
    Witam.Piszecie tu o różnych modelach MDA,Czy te klucze i inne sposoby działają też na MDA Compakt 3 z sieci era czy może jest do tego modelu jakaś stronka.Proszę o wszelkie wskazówki na meila omega-2.0(malpa)o2.pl
  • Level 18  
    Z mda compact 3 juz nie będzie tak łatwo. I za simlocka trzeba zapłacić odpowiednie pieniądze.
    Po za tym nie podawaj na forum maila i nie proś o wysyłanie na niego wskazówek. Forum jest po to zeby wszelkie informacje własnie na nim zamieszczac.
  • Level 12  
    Witam, posiadam MDA Compact II w sieci Era. Chciałbym zdjąć z niego simlock-a. Podpowiedzcie mi proszę jakim programem mam to zrobić?
  • Level 12  
    Witam ponownie . No cóż, żadnego odzewu, więc sam sobie musiałem poradzić. Testowałem kilka programów z sercem na dłoni czy aby nie popsuję telefonu. Jakos się udało programem Lokiwiz03. Znalazłem kilka wersji tego programu, ale właśnie ten zadziałał prawidłowo i podał mi kod do ściągnięcia simlock-a. Opis jak postępować z tym programem znajduje sie w sieci na wielu stronach więc nie będziecie mieć problemu ze znalezieniem jego.
    Pozdrawiam
  • Level 1  
    Witam . mam qteka s200 i problem z simlockiem . probowalem lokiwiza03a i xdaev_all unlock i nic . w lokiwizie pokazal mi jakies chinskie znaczki a xda nie wykryl tego modelu . jest jakis program co opanuje qteka ?
  • Level 21  
    jeśli ktoś wie jak zdjąć simlock z takich dwóch modeli za darmo to proszę o pomoc bardzo mi na tym zależy a nie chce ładować kasy za simlock jak można samemu w domu
    MDA VARIO 3 ERA PL
    HTC PYTN2 ORANGE PL
  • Level 1  
    Mam MDA Vario z ERY, próbowałem użyć tych programików z forum, ale nie jestem zbyt biegły w krakowaniu czegokolwiek. Programik (xdadev_all_unlock-v1[1].6_138.exe) nie chciał nawet ruszyć. Programik (lokiwiz03a) mruga okienkami jakby DOS-owymi i nic.
    Czy ActiveSync ma być włączony czy nie podczas uswania blokady.
    Czy może ktoś napisać co mam zrobić po kolei aby usunąć simlocka.
  • Level 1  
    męcze sie strasznie z moim spv m550 i bezskutecznie nic nie chce go rozblokować :( Czy ktoś może wie dlaczego ? U mnie te programy nie działają, wgrywam aplikacje, odpalam ją wyświetla się napis, ze operacja udana wyłączam wkładam kartę i nie chodzi mi ORANGE ;( Jedynie po sprawdzeniu chodzi PLAY
  • Level 23  
    A wie ktoś jakim programem usunąc simlocka z spv e650 ?? ;]
  • Level 1  
    witam mam spv M3000 sciagnolem lokiwiz03a.zip po uruchomieniu go wyskakuje kod,ale ma 16 cyfr a ja moge wpisac tylko cztery.Pomóżcie jak mozecie zdiac simlocka

Dodano po 5 [minuty]:

witam mam spv M3000 sciagnolem lokiwiz03a.zip po uruchomieniu go wyskakuje kod,ale ma 16 cyfr a ja moge wpisac tylkoosiem.Pomóżcie jak mozecie zdiac simlocka