logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak wejść w tryb serwisowy w telewizorze JVC AV-14JT5EU?

Jarok 06 Lip 2002 01:58 1911 4
REKLAMA
  • #1 24056
    Jarok
    Poziom 21  
    Posty: 364
    Pomógł: 40
    Ocena: 42
    WITAM.
    MOŻE KTOŚ WIE JAK WEJŚĆ W OPCJE SERWISOWE W TV-JVC AV-14JT5EU?
    "PO burzy"... :wink: ...wszystko już działa tylko ampl. V trochę za mała, podstawiłem drugą pamięć i się rozciągnął. Na wszelki wypadek skopiowałem starą żeby się nie bawić ustawianie wszystkiego, zostało tylko rozciągnąć V, tylko jak wejść SERVICE MODE? :oops:
    Znalazłem kilka opisów od innych JVC, ale żaden nie wchodzi, tak więc będę wdzięczny jeśli ktoś mi poda sposób wejścia w tryb serwisowy do tego konkretnego modelu (nigdzie go nie znalazłem!?)
    Proszę o pomoc bo klijent już mnie żoną straszy.... :( :evil:
  • REKLAMA
  • #2 24059
    DWAserwis
    Poziom 29  
    Posty: 1776
    Pomógł: 1
    Ocena: 51
    jak masz czas to odwiedz strone http://paius.go.ro/ na którymś z linków widziałem dużo opcji do JVC
  • REKLAMA
  • #3 24069
    Jarok
    Poziom 21  
    Posty: 364
    Pomógł: 40
    Ocena: 42
    Witam.
    Dzięki za ciekawy link.
    Pewnie nie raz z niego skorzystam :)
    ...nie znalazłem tam rozwiązania mojego problemu...
  • REKLAMA
  • #4 24115
    Rychozol
    Poziom 26  
    Posty: 1009
    Pomógł: 67
    Ocena: 29
    A laki jest w tym odbiorniku procesor?
  • #5 24204
    Jarok
    Poziom 21  
    Posty: 364
    Pomógł: 40
    Ocena: 42
    Dzięki wszystkim, którzy się zaiteresowali moim tematem.
    Już sobie poradziłem. Poskutkowała kombinacja klawiszy "mute" oraz "i (ale ten pod klapką)"
    Pozdrawiam... :P
REKLAMA