WITAM.
MOŻE KTOŚ WIE JAK WEJŚĆ W OPCJE SERWISOWE W TV-JVC AV-14JT5EU?
"PO burzy"...
...wszystko już działa tylko ampl. V trochę za mała, podstawiłem drugą pamięć i się rozciągnął. Na wszelki wypadek skopiowałem starą żeby się nie bawić ustawianie wszystkiego, zostało tylko rozciągnąć V, tylko jak wejść SERVICE MODE?
Znalazłem kilka opisów od innych JVC, ale żaden nie wchodzi, tak więc będę wdzięczny jeśli ktoś mi poda sposób wejścia w tryb serwisowy do tego konkretnego modelu (nigdzie go nie znalazłem!?)
Proszę o pomoc bo klijent już mnie żoną straszy....
MOŻE KTOŚ WIE JAK WEJŚĆ W OPCJE SERWISOWE W TV-JVC AV-14JT5EU?
"PO burzy"...
Znalazłem kilka opisów od innych JVC, ale żaden nie wchodzi, tak więc będę wdzięczny jeśli ktoś mi poda sposób wejścia w tryb serwisowy do tego konkretnego modelu (nigdzie go nie znalazłem!?)
Proszę o pomoc bo klijent już mnie żoną straszy....