Witam.Mam pytanie jak wzmocnić dzwięk głośniczka w tym telefonie, ponieważ przyciskiem loudness na najwyzszym poziomie tez jest za cicho.Rezystancja głośnika wynosi 138 ohm.
Może zmiana wartości któregoś z elementów rozwiązałaby
ten problem? Pozdrawiam.
Może zmiana wartości któregoś z elementów rozwiązałaby
ten problem? Pozdrawiam.