logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zwiększyć głośność głośniczka w Panasonic KX-TC 1000?

ar2rek 12 Lip 2006 06:01 2048 5
REKLAMA
  • #1 2812324
    ar2rek
    Poziom 11  
    Posty: 41
    Ocena: 4
    Witam.Mam pytanie jak wzmocnić dzwięk głośniczka w tym telefonie, ponieważ przyciskiem loudness na najwyzszym poziomie tez jest za cicho.Rezystancja głośnika wynosi 138 ohm.
    Może zmiana wartości któregoś z elementów rozwiązałaby
    ten problem? Pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #2 2812826
    robal12
    Poziom 15  
    Posty: 97
    Pomógł: 14
    Ocena: 2
    WITAM!
    wymien wkładke słuchawki i problem zniknie:D
  • REKLAMA
  • #3 2820913
    wladek83
    Poziom 32  
    Posty: 1744
    Pomógł: 155
    Ocena: 104
    Często głośniczek oblepia się metalowymi opiłkami oraz drobinami kurzu i skutecznie zaklinowują membranę. Wystarczy wtedy małe "sprzątanie".

    Pzdr.
  • REKLAMA
  • #4 2822656
    oscar2000
    Poziom 34  
    Posty: 1944
    Pomógł: 232
    Ocena: 160
    wladek83 napisał:
    Często głośniczek oblepia się metalowymi opiłkami oraz drobinami kurzu i skutecznie zaklinowują membranę. Wystarczy wtedy małe "sprzątanie".

    Pzdr.
    wkladka sluchawkowa jest obudowana wiec niemoga sie zbierac na niej opilki jak wokol mebrany tak jak w gigasetach...... wkladka do wymiany ....a sade tez ze sluchawka po upadku...
  • REKLAMA
  • #5 3580969
    ar2rek
    Poziom 11  
    Posty: 41
    Ocena: 4
    Wymieniłem głośniczek i chula
  • #6 3581484
    Tracer2
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 2514
    Pomógł: 220
    Ocena: 309
    Tak myslałem bo to jest automatyczna sektetarka i nie ma słuchawki.:D
    Najprawdopodobniej upadła.:|
REKLAMA