Witam. Prosiłbym o jakieś sugestie, co może być przyczyną braku stereo w radiu w amplitunerze kenwood kr-a5010. Nie wiem co sie moglo stac - wczesniej stereo bylo na wszystkich stacjach radiowych, a nagle znikło. Na pewno to nie jest wina słabego sygnału - myślę że to wina jakiegoś podzespołu. No właśnie tylko jakiego. Na szczescie usterka ta nie ma wpływu na jakość dźwieku podczas suchania muzy z kompa. Pozdrawiam