No wlasnie , konwerter w kierunku astry ustawiony i tylko tak może byc (nie pytajcie dlaczego
) i pytanie co potrzebuje i jakie są możliwosci żeby coś ciekawego pooglądać na takim ustawieniu anteny...
Nie zajmuej sie działem SAT niestety wiec pytanie traktujcie jak od typowego laika ale za odpowiedzi bede wdziczny
pozdrawiam...
Nie zajmuej sie działem SAT niestety wiec pytanie traktujcie jak od typowego laika ale za odpowiedzi bede wdziczny
pozdrawiam...