logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak przestroić fonię w TV SHARP 37GT-25S z Niemiec?

zex87 17 Lip 2006 23:14 1554 5
REKLAMA
  • #1 2829314
    zex87
    Poziom 13  
    Posty: 119
    Pomógł: 1
    Ocena: 8
    witam,
    mam pytanie odnosnie w/w tv, otóż moge go kupic po okazyjnej cenie, niestety jest sprowadzony z niemiec i trzeba przestawic fonię, czy mozna to zrobic w trybie serwisowym czy trzeba dokupic RYMI?

    niestety nie mam jak sprawdzic chassis-licze na wasze doswiadczenie z tym modelem.
    pozdrawiam
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 2831472
    zex87
    Poziom 13  
    Posty: 119
    Pomógł: 1
    Ocena: 8
    czy ktos moglby mi powiedziec którą opcją zmienia się na DK?troche sie gubie w tej instrukcji
  • REKLAMA
  • #4 2857673
    agacia
    Poziom 16  
    Posty: 221
    Pomógł: 11
    Ocena: 26
    z trybu wydaje mi śię że w adresie komurki 40 zmienia się te ustawienia sam mam takiego do przestrojenia ale dopiero w sobote będe znał konkretną odpowiedż
  • REKLAMA
  • #5 2866178
    agacia
    Poziom 16  
    Posty: 221
    Pomógł: 11
    Ocena: 26
    niestety należy w moim przypadku założyc fonie równoległą bądz RIMI
  • #6 3002942
    zex87
    Poziom 13  
    Posty: 119
    Pomógł: 1
    Ocena: 8
    ja również załozyłem RIMI, nie chcialem niczego zepsuć w trybie serwisowym. POZDRAWIAM
REKLAMA