witam,
mam pytanie odnosnie w/w tv, otóż moge go kupic po okazyjnej cenie, niestety jest sprowadzony z niemiec i trzeba przestawic fonię, czy mozna to zrobic w trybie serwisowym czy trzeba dokupic RYMI?
niestety nie mam jak sprawdzic chassis-licze na wasze doswiadczenie z tym modelem.
pozdrawiam
mam pytanie odnosnie w/w tv, otóż moge go kupic po okazyjnej cenie, niestety jest sprowadzony z niemiec i trzeba przestawic fonię, czy mozna to zrobic w trybie serwisowym czy trzeba dokupic RYMI?
niestety nie mam jak sprawdzic chassis-licze na wasze doswiadczenie z tym modelem.
pozdrawiam