Wiam mam pewien problem otoz przy drganiach , dotykaniku obudowy zweza mi sie obraz po bokach ? co moze byc tego przyczyna ? jak to usunac ? . Monitor to belinea 17 Cali CRT . Gdzie szukac problemu .. Proszze o pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam