Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OMEGA A KOMBI - gdzie kabel od anteny dachowej?

luksky 19 Lip 2006 14:44 1080 3
  • #1 19 Lip 2006 14:44
    luksky
    Poziom 15  

WItam wszystkich kolegów na forum. Mam pytanie bo jak sie okazało jakis cymbał czyli poprzedni właściciel poprzecinał kabel od anteny w moim aucie i jedyne czego moge słychac to CD i szlag mnie juz trafia. Może ktos wie gdzie biegnie dokładnie kabel antenowy w Omedze A kombi 93r? POd deską leci na prawo i potem znika a nie chciałbym pruć słupka czy wywalac progu bez sensu, czy ktos może mi nakreślic droge ów kabla? Jak się zdenerwuje to kupię jakąś antenkę wewnętrzną i zakonspiruje gdzies jednak nie wiem jak wygladają te antenki w praktyce. Prosiłbym o pomoc.

0 3
  • Sklep HeluKabel
  • #2 19 Lip 2006 16:27
    Krawczak
    Poziom 31  

a nie masz czsami anteny w ogrzewanu szyby ? dachowa może być tylko dla wyglądu, otwórz klapke od tylnej lampy lewej i luknij gdzie idzie kabel jak do gumowej rurki połączonej z klapą to wiadomo .Pozdr

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 17 Wrz 2006 22:47
    howard12
    Poziom 10  

Hej. Kabelek od antenki idzie do wzmacniacza antenowego wmontowanego w tylnej klapie, ze wzmacniacza lewą wiązką na progu do radyjka.W niektórych modelach nie ma zew. anteny bo jej rolę pełnią napylone grzałki ogrzewania tylnej szyby. Ostatnio właśnie miałem całe autko rozmontowane - tak więc info z autopsji.:D

0
  • #4 18 Wrz 2006 17:54
    kooperator
    Poziom 20  

Omegi kombi mialy antene w tylnej szybie. Był tam wzmacniacz w klapie takie zielone pudełko , wchodziły tam przewody 2 od szyby, kabel antenowy(szary), zasilanie wzmacniacza (biało czerwony) i zailanie ogrzewania szyby (czarny) jest jeszcze lączenie kabla antenowego koło lewej tylnej lampy od wewnątrz.

0