Witam
Urządzenie jak w temacie.
Był pusty tusz kolorowy (w menu pokazywał 0%). Po wymianie tuszu na zamieniik wielokropka nie chce drukować. Na wyświetlaczu pojawiia się napis:
'vorrat aufgebr.' tauschen sie die farbtinten patrone aus.'
Znajomy przetłumaczył to jako:
'Zapas wyczerpany, proszę wymienić naboje z tuszem'
W menu poziomy tuszy są następujące: czarny 57%, kolor 89%.
Czy ktoś wie co z tym zrobić?
Pozdrawiam
sppp
Urządzenie jak w temacie.
Był pusty tusz kolorowy (w menu pokazywał 0%). Po wymianie tuszu na zamieniik wielokropka nie chce drukować. Na wyświetlaczu pojawiia się napis:
'vorrat aufgebr.' tauschen sie die farbtinten patrone aus.'
Znajomy przetłumaczył to jako:
'Zapas wyczerpany, proszę wymienić naboje z tuszem'
W menu poziomy tuszy są następujące: czarny 57%, kolor 89%.
Czy ktoś wie co z tym zrobić?
Pozdrawiam
sppp