proszę o pomoc potrzebuję wejśc do trybu serwisowego sharp 37DM-23s
i nie wiem jak to zrobić
dokładnie muszę zdiąc kod pin
i nie wiem jak to zrobić
dokładnie muszę zdiąc kod pin
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam